Ušetřili jste: 2 102 246 

Výměna odkazů

Vážení partneři budeme rádi, pokud nás oslovíte s výměnou odkazů mezi naším portálem SLEVOHIT.cz a vaší webovou stránkou. Chceme, aby naše partnerství bylo co možná nejpřínosnější, tak máme několik podmínek, které je nutné splnit.

Podmínky spolupráce

  1. Obsah Vaší stránky by měl tématicky korespondovat s produkty nebo cílovou skupinou našeho portálu a neměl by být přímou konkurencí.
  2. Chceme uživatelům přinést také užitečnou informaci, proto odkaz(y) musí být umístěny v textu. Tento text musí mít min. 120 znaků bez mezer na jeden odkaz a maximálně 3 odkazy na různé podstránky. Maximální délka textu by měla být 360 znaků bez mezer. Budeme rádi, pokud svoji firmu nebo stránku našim návštěvníkům představíte a povíte něco o svých službách. Povoleno je tučné zvýraznění jednoho slova html tagem strong.
  3. Požadujeme umístění našeho odkazu obdobných parametrů viz. bod 2 na stránku, která má dobré hodnocení a neobsahuje jen odkazy. Pokud jste obsahový server, uvítáme i článek s nižším hodnocením stránky (rank). Nevyměňujeme ikonky nebo bannery všeho druhu.

Věřím, že chápete naše podmínky spolupráce a hodnotíte je pozitivně. Odkazy na vás rozdělujeme dle abecedy. Chceme být fér a musíme oslovit všechny stávající partnery s úpravou odkazů, dle našich podmínek. Do té doby nejsou stránky zařazených odkazů pod písmena abecedy indexovány. Děkujeme za pochopení.

Naše výměnné odkazy

Naše odkazy naleznete na této stránce. Zde použijte pouze textové odkazy. Odkazy pravidelně obměňujeme, abychom zabránili jejich přílišné duplicitě.

Kontakt

Pokud máte zájem s námi spolupracovat a vyměnit odkaz kontaktujte nás na: podpora@slevohit.cz. Některý z našich pracovníků se vám do několika dnů ozve.

Odkazy:


CZIN.eu
TopList
Toplink - katalog odkazů
Alfa Elchron
optimalizace PageRank.cz
Evropský katalog
Nejnižší ceny
internetové obchody
Katalog www stránek
Seznam obchodů 

Nabídka pro firmy: Chcete-li svůj produkt nebo službu nabídnout novým zákazníkům kontaktujte nás.