Ušetřili jste: 2 102 246 

Časté dotazy

Co je SLEVOHIT.cz?
SLEVOHIT.cz je slevový server, který nabízí výhodné  nakupování. Naleznete zde nabídky se slevou až 90% od prověřených dodavatelů, které můžete získat díky velké kupní síle.
 
Proč se u Vás musím registrovat?
Registrací potvrzujete, že máte zájem na našem serveru nabídky nakupovat. Každý registrovaný zákazník může využívat tzv. Referal system, který umožňuje nakupovat slevy "zadarmo",  popřípadě za nižší cenu než je sleva nabízena.
 
Je nabídka skutečná? Proč je tak levná?
ANO, nákupem u Nás máte jistotu, že zakoupenou službu či zboží získáte. Poskytovatelé nabídek jsou schopni nabídnout Vám jejich služby s tak velkou slevou v okamžiku, kdy si ji zakoupí minimální počet zájemců. Je to pro firmy skvělá forma reklamy, jak získat nové zákazníky, kteří se mnohdy stanou jejich stálými klienty.
 
Co když poskytovatel mé slevy náhle zkrachuje?
V takovém případě Vám samozřejmě vrátíme celou Vámi zaplacenou částku.
 
Co je to Referal system?
Bonusový program pro registrované zákazníky. Každý zákazník má po registraci unikátní odkaz. Pokud tento odkaz použije osoba neregistrovaná, zaregistruje se a koupí jakoukoli nabídku. Osoba, která předala unikátní odkaz, získává 50.- Kč za doporučení.
 
Je platba kartou bezpečná ? Nemohou být moje data zneužita ?
Platba kartou je naprosto bezpečná. Společnost, která tuto službu zajišťuje, používá šifrované připojení, díky němuž nemohou být data o Vaší kartě zjištěna třetí osobou. Ani naše společnost nepřichází s údaji o Vaší kartě do kontaktu, pouze obdržíme avízo o přijaté platbě.
 
Mohu koupit kupon jako Dárek?
Ano. Na dárkovém kuponu není uvedena ani výše slevy ani název portálu. Je zde uvedeno pouze, k jakým účelům je určen, nikoliv cena, za kterou byl zakoupen. Všechny kupony jsou přenosné!
 
Je moje objednávka závazná ?
Ano. Pokud zaškrtnete Váš souhlas s podmínkami a kliknete na tlačítko „Pokračovat“, je tím Vaše objednávka závazná a jste povinen ji zaplatit.
Kdy dostanu slevový kupon?
O svůj slevový kupon se není třeba bát. Platba převodem trvá až dva dny. U plateb převodem generujeme slevové kupony 1x denně, u plateb kartou pak 2x denně. Takže byste ho měl obdržet nejdéle  do 2 dnů poté, co my obdržíme Vaší platbu.
 
Lze použít ( voucher ) slevový kupón hned po jeho zaplacení?
Samozřejmě ANO. Slevový kupón můžete využít ihned po jeho přijetí (u některých zakoupených slev je nutné se předem objednat). Záleží však na době platnosti slevového kuponu, která je u každého kuponu odlišná.
 

 

Nabídka pro firmy: Chcete-li svůj produkt nebo službu nabídnout novým zákazníkům kontaktujte nás.